פרקט למינציה – השדרוג לבית החדש שלכם

//פרקט למינציה – השדרוג לבית החדש שלכם

פרקט למינציה – השדרוג לבית החדש שלכם

לעבור לגור בבית חדש זה מסוג אותם הדברים שמשנים את החיים ומכניסים הרבה אנרגיות טובות. עם זאת, הרבה פעמים כאשר אנחנו קונים דירה, אנחנו מעוניינים (או נדרשים) לעשות בדירה שיפוץ בהתחלה. אחד מהחלקים בבית שנפוץ מאוד לשדרג הם הרצפות, חיפוי לרצפה כל כך משדרג את מראה הבית עד כי כמעט כל שיפוץ כולל צביעת קירות ולאחריה החלפת ריצוף /חיפוי הרצפה. . רגע לפני שאתם רצים לחפש קרמיקה או שיש וחיפויים מסוגים שונים, כדאי שתדעו שפרקטים יכולים לעשות עבורכם את העבודה ולהתאים לכם, כפי שהם כבר התאימו לרבים אחרים. פרקט למינציה מחייה את הבית, גורם לו להיראות יפה ומעוצב יותר ואף מסייע ליצירת אווירה חמימה, אז למה לחשוב פעמיים?

פרקט למינציה בדיוק בצבע שרציתם

אחד מהיתרונות של פרקטים למינציה זו העובדה שכאן אתם יכולים ליהנות מבחירה רחבה ביותר בנוגע לדוגמא ולצבע. כיוון שבמקרה של פרקט למינציה מדובר על לוחות דמויי עץ שעליהם מדביקים למעשה את הדוגמא, השמיים הם הגבול מבחינת הדוגמאות שביניהן ניתן לבחור. אתם יכולים לשלב דוגמאות:

  • בהירות

  • כהות

  • חלקות

  • מחוספסות

או בכל צורה וצבע שתרצו. לכן, אם לדוגמא הדירה יחסית קטנה, כדאי יהיה לבחור בפרקט הכי בהיר שקיים כי זה ייצור תחושה של מקום שהוא רחב יותר. מצד שני, אם אתם רוצים שהבית ייראה כמה שיותר כפרי, קחו בחשבון את האפשרות של שילוב פרקט בצבע כהה יותר.

האם פרקטים זו תמיד הוצאה כלכלית מאוד גדולה?

לא תמיד זה נכון כי בימינו ניתן לבחור גם פרקטים שונים של למינציה ואפשר להגיד אפילו שהם פרקטים זולים. לכן, אם חשוב לכם לא להיכנס להוצאה כלכלית שאחר כך יהיה לכם קשה יותר להתמודד איתה, ,אפשר חשוב על פרקט למינציה שלא עולה הרבה מעבר למחיר הממוצע בשוק. קחו בחשבון את העובדה שאתם יכולים גם להשוות מחירים, לפנות אל כמה גורמים שונים ולראות איפה זה יוצא לכם יותר זול. בסופו של דבר, אחרי שהפרקט יותקן בדירה החדשה שלכם, אתם תראו שלא תצטערו על כך ואין ספק שתיהנו מאוד מחיים בבית עם רצפת פרקט למינציה שיצאה בדיוק כמו שחלמתם.

By | 2018-08-13T06:39:58+00:00 אוגוסט 13th, 2018|בלוג|0 Comments
Call Now Button

שלום לכל לקוחותינו

בעקבות המצב,

אנו ערוכים לספק הזמנות טלפוניות ומשלוח עד הבית (מעל 150 ש"ח).

ניתן להזמין כמובן גם דרך האתר ובחנות.

אנו נשמח לתת את השירות היעיל ביותר

Subscribe!