פרקט למינציה לנכס שלכם

//פרקט למינציה לנכס שלכם

יש לכם דירה שאתם משכירים לדיירים ואתם רוצים להשקיע בה קצת כדי להעלות את הערך שלה? אם כך, אין ספק שאפשר להבין אתכם שכן הכנסת קצת עיצוב כמו פרקטים לדירה משביחים את ערך הנכס משמעותית והמשמעות – אפשר לבקש עליה יותר שכר דירה. משמעות הדברים היא שיכול להיות שעכשיו זה בדיוק הזמן להחליף את הריצוף, כי אם לא עשיתם את זה מזה שנים, עכשיו זה הרגע הנכון לכך. מצד שני, לפני שאתם הולכים וקונים מרצפות חדשות, כדאי יהיה לחשוב על פרקטים למינציה . פרקטים כחיפוי רצפה הם הבחירה הכי מודרנית לדירות בימינו וכמובן משתלמת לכם ביותר ולכן, אם אתם רוצים שהדיירים שלהם יהיו מרוצים ויהיו מוכנים לשלם קצת יותר, כדאי יהיה להשקיע בפרקט למינציה. היתרון הגדול של פרקט למינציה הוא ההרכבה הפשוטה שלו –  אין צורך לפרק רצפות או לבצע הדבקה ,הפרקטים מותקנים על מצע כמו שעם או חומר דומה ומחוברים זה לזה כמו פאזל. יתרון רב כשמדובר בדירה שכורה.

מאיפה מזמינים היום פרקט למינציה?

האמת היא שזה לא משנה אם אתם רוצים לראות פרקטים למינציה לבית הפרטי, לדירה או למשרדים שלכם, כי בכל מקרה יש משמעות להשקעה באיכות. פרקט למינציה צריך להיות איכותי ביותר כי אחרת הוא פשוט לא יהיה מספיק עמיד ולא תוכלו ליהנות ממנו לאורך שנים רבות. לכן כדאי שתבדקו:

  • האם אתם מכירים את שם החברה היצרנית

  • האם ניתן לבחור פרקט בכל צבע ובכל דוגמא שתרצו

  • האם מי שכבר הזמין מאותו מקום פרקט יצא מרוצה

אומנם זה נכון שלעשות את כל הבירורים הללו זה משהו שדורש זמן ותשומת לב אך אתם תראו שזה ישתלם לכם כי זה יבטיח את איכות המוצר.

מחירים ללא תחרות

יש סקאלת מחירים רחבה לפרקטים, שונות הנובעת מארץ היצור של הפרקט ומאיכותו. מצד שני, יש היום תחרות גדולה בתחום הפרקטים . לכן, רגע לפני שאתם קונים פרקט למינציה, אנחנו ממליצים לכם להתרשם מחנות דקור פלור שהיא חנות יבואן עם מלאי זמין של פרקטים לרכישה ,יעוץ של מעצבת פנים חינם .  כל הפרטים האלה חשובים כי המטרה היא כמובן לא לשלם מחיר גבוה מידי אך מצד שני, לא כדאי שזה יפגע באיכות של הפרט שמתקינים לכם היום בנכס.

 

By | 2018-08-13T07:10:06+00:00 אוגוסט 13th, 2018|בלוג|0 Comments
Call Now Button

שלום לכל לקוחותינו

בעקבות המצב,

אנו ערוכים לספק הזמנות טלפוניות ומשלוח עד הבית (מעל 150 ש"ח).

ניתן להזמין כמובן גם דרך האתר ובחנות.

אנו נשמח לתת את השירות היעיל ביותר

Subscribe!