פרקטים למשרד

//פרקטים למשרד

פרקטים למשרד

שכרתם משרד חדש או רכשתם קומת משרדים ובכוונתכם לעצב אותם. משמעות הדברים היא שעליכם לקחת בחשבון את הלוק שברצונכם לשדר במשרד שלכם. משרד היי טק, משרד עורכי דין, רואה חשבון או כל משרד בו חשוב לכם האווירה והאקלים הארגוני , מוטיבציית העובדים ומה שתרצו לשדר ללקוחות ,כל אלו חשובים בעיצוב המשרד.

כאשר אנשים נכנסים למשרד שלכם הם מתרשמים מהעסק שלכם, בין היתר, דרך העיצוב שבחרתם למקום. בד"כ כדאי להיוועץ עם אדריכל לצורך עיצוב המשרד ולהנחות אותו באשר לסגנון המשרד שתרצו עבורכם. חיפוי הריצפה והקירות מהווים פן משמעותי בעיצוב המשרד ופרקטים הם אופציה בהחלט מקובלת בעיצוב משרדים.

פרקט תורם לכל חלל להיראות:

  • נעים יותר

  • חמים יותר

  • טבעי יותר

ולכן, אם חשוב לכם להעביר ללקוחות שלכם את כל המסרים הללו, מדוע שלא תתקינו עוד היום את הפרקט הכי יפה שיש?

מדוע פרקט למינציה

בבואנו לראות איזה סוגי פרקטים יכולים להשתלב במשרד, אנחנו רואים שיש שתי אפשרויות עיקריות. הראשונה היא פרקט עץ ואילו השנייה אלא הם פרקטים למינציה. ההבדל העיקרי זו העובדה שפרקט למינציה אינו עשוי באמת מעץ אלא מיחידות סינטטיות שעליהן יש תמונה דמויית עץ בגווני עץ שונים. כאשר נבחן את המחירים אנחנו נראה שבמקרה של פרקט למינציה המחיר יהיה הרבה יותר נמוך לעומת פרקט עץ. פרקט למינציה הוא חזק ועמיד לתנועת אנשים רבה ועם תחזוקה פשוטה וקלה הוא יחזיק זמן רב במראה יפה. ההתקנה של פרקט למינציה היא נוחה ביותר ומתאימה למשרדים במיוחד לכאלו בשכירות.

מדוע פרקט עץ

פרקט עץ משדר יוקרה ונראה מליון דולר. פרקט עץ הוא הוא הפרקט האמיתי ,אי אפשר לטעות ביוקרה שהוא משדר. אם חשוב לך לשדר עסק משגשג ומצליח כדאי שתשקיע בפרקט עץ טבעי למראה משרד יוקרתי.

חיפויים לקירות, קרניזים ועיטורים

משרד מעוצב יכלול חיפוי רצפה יוקרתי אך כמובן אין להסתפק רק בפרקטים . שילוב של אלמנטים דקורטיביים נוספים יעניקו למשרד את המראה המעוצב הנחשק. מה למשל? חיפויים לקירות או לקיר דומיננטי אחד ,למשל קיר המבואה או הקבלה או חדר הישיבות. ניתן לשלב חיפויים לקיר מפולימר או חיפוי קיר מעץ. בשאר הקירות ניתן לשלב סרגלים/ פרופילים דקורטיביים לקיר או פרופילים דקורטיביים בין תקרה לקיר , קרניזי תאורה ,פנלים מעוצבים ועיטורים נוספים. לא לשכוח גם את הפינישים לצד הריצוף ,במדרגות ובקירות כלומר לשלב פרופילי אלומיניום מתאימים.

 

By | 2018-08-05T08:21:41+00:00 אוגוסט 2nd, 2018|בלוג|0 Comments
Call Now Button

שלום לכל לקוחותינו

בעקבות המצב,

אנו ערוכים לספק הזמנות טלפוניות ומשלוח עד הבית (מעל 150 ש"ח).

ניתן להזמין כמובן גם דרך האתר ובחנות.

אנו נשמח לתת את השירות היעיל ביותר

Subscribe!