התקנה ותחזוקה לפרקט למינציה

//התקנה ותחזוקה לפרקט למינציה

פרקט למינציה הינו טרנד שהולך ומתרחב בשוק חיפויי הרצפה בכלל וגם בקטגוריית הפרקטים. רמת הגימור הגבוהה יותר ויותר אליה מגיעים מדי שנה בפרקטים מסוג זה הופכים את המראה של פרקט למינציה לדומה למראה של עץ טבעי מה שהופך פרקטים אלו לנחשקים ומבוקשים. נוסיף לכך שרצפת פרקט למינציה עלותה נמוכה משמעותית בהשוואה לפרקטים מעץ מלא ונקבל את מלוא התמונה מדוע הביקוש לפרקט למינציה הפך כה רב.

מלבד המחיר הנמוך משמעותית ולעובדה כי מדובר בפרקטים עמידים אשר מדמים עץ אמיתי באופן מעורר הערכה, קיימים יתרונות נוספים אשר הופכים פרקטים למינציה לפופולאריים כל כך. למשל – עניין ההתקנה של פרקטים אלו, התחזוקה השוטפת והניקיון של פרקטים אלו הם פשוטים, נוחים וקלים במיוחד.

 

התקנת פרקט למינציה – קלה ופשוטה

התקנתם של פרקטים למינציה היא פשוטה וקלה ואינה כוללת צורך בהדבקה ובטח שלא פירוק הריצוף הקיים שמתחתיו. זהו יתרון גדול שכן להרבה מאוד אנשים חשוב לא לייצר מצב "קבוע" ו"בלתי הפיך" כלומר להדביק או להרוס ריצפה קיימת בשביל החיפוי החדש. כשמדובר בפרקט למינציה אין צורך בכל אלו ,את רצפת הפרקט למינציה פשוט מניחים על גבי משטח מפולס, מה שמכונה "הנחה צפה", כאשר לוחות הפרקט מתחברים אחד לשני, לרוב על ידי מגרעות מיוחדות שמכילים הלוחות מבעוד מועד, מגרעות המאפשרות לתפוס את הלוחות אחד לשני בצורה יציבה וחזקה. ההתקנה הפשוטה, הקלה והמהירה מהווה יתרון משמעותי של פרקטים למינציה הן בדירות שכורות, במשרדים וכן בבתים שבהם לא ידוע כמה שנים יש כוונה לגור. ההתקנה הפשוטה של פרקטים מסוג למינציה מהווה יתרון גם לנוכח הועבדה שטרנדים הם עניין מתחלף, היום "תופסים" פרקטים ומחר מה?…

פנלים עץ ופרופילי אלומיניום משלימים

אם כבר משקיעים בפרקטים יפים מומלץ לאבזר את החדר עם אלמנטים משלימים – פרופילי אלומיניום ופנלים לרצפה. הפנלים המומלצים לרצפת פרקט הם פנלים מעץ ,אפשר פרקטים באותו גוון או דווקא פנלים בצבע אחר הנותן קונטרסט לפרקט שעל הרצפה. אלמנטים נוספים הם פרופילי אלומיניום לנוי. סף דלת לחיבור שבין הפרקט שבחדר לריצוף שמחוץ לסף הדלת ואפשר גם פרופילי פרקט כפסי עיטור בין הפרקטים.

 

By | 2018-08-05T08:27:14+00:00 אוגוסט 5th, 2018|בלוג|0 Comments
Call Now Button

שלום לכל לקוחותינו

בעקבות המצב,

אנו ערוכים לספק הזמנות טלפוניות ומשלוח עד הבית (מעל 150 ש"ח).

ניתן להזמין כמובן גם דרך האתר ובחנות.

אנו נשמח לתת את השירות היעיל ביותר

Subscribe!