האם פרקט עץ זו הבחירה הנכונה לבית שלכם?

//האם פרקט עץ זו הבחירה הנכונה לבית שלכם?

האם פרקט עץ זו הבחירה הנכונה לבית שלכם?

עבור רוב האנשים בניית בית עושים פעם בחיים .גם שיפוץ מאסיבי נהוג לעשות פעם בתקופה  ולכן ברור מדוע יש סביב העניין התעסקות והתרגשות גדולה. התחבטויות וצורך לקבל החלטות בנוגע לעיצוב הבית הם חלק מתהליך השיפוץ או הבנייה ויש לא מעט סוגיות אם אתם ניצבים היום מול הדילמה של בניית בית, מה שאומר שצריך לבדוק מה באמת יתאים לכם. אם הגעתם לשלב של בחירת חיפוי רצפה, כדאי שתעצרו רגע לפני שאתם הולכים לקנות מרצפות כי היום הרבה יותר שיק זה ליישם פרקטים לחיפוי הריצפה .ואם כבר פרקטים אז מה עם האפשרות של פרקט עץ? זה נכון שאופציית  פרקט עץ היא אף פעם לא האפשרות הכי זולה שיש (בטח לא לעומת פרקט למינציה) אך מצד שני, פרקט עץ היא  אפשרות שיכולה להוסיף אלגנטיות לבית שלכם ואין ספק שזו יכולה להיות בחירה מוצלחת.

שימו לב באיזה פרקט עץ אתם בוחרים

כמו שקורה היום בהרבה תחומים אחרים, גם כאשר מדברים על פרקטים עץ אנחנו יכולים לראות מגוון רחב של אפשרויות. משמעות הדברים היא שבהחלט כדאי לכם לבדוק איזה פרקט עץ  אתם בוחרים. איך בודקים פרקט עץ ?

  • פרקט עץ כולל שכבת עץ טבעי, בדקו מאיזה עץ עשוי הפרקט – למשל בישראל מקובל לשים פרקט מעץ אלון שהוא סוג עץ המתאים לאקלים הישראלי.

  • האם המומחים בתחום ממליצים על האופציה שאתם בודקים? כדאי להקשיב ולהעזר בייעוץ של מעצב/ת פנים לאחר שהבין מה אתם צריכים

  • האם תקבלו אחריות על הפרקטים? האם ניתן יהיה לרכוש מהחנות פרקטים גם בעתיד? האם יש מלאי?

ובמיוחד, לכמה זמן מבטיחים לכם שהפרקט יוכל להחזיק מעמד? פרקטים כאלה דורשים טיפול עדין אך מצד שני, הם נפלאים ויוצרים אווירה נהדרת בכל מקום שבו משלבים אותם.

האם אפשר להוזיל את המחיר?

פרקטים מעץ עולים כמובן לא מעט אך מצד שני, לא תמיד המחיר של הפרקטים חייב להיות גבוה מידי. משמעות הדברים היא שלא כדאי לכם להסתפק רק באופציה הראשונה שמציעים לכם אלא מאוד מומלץ לבדוק גם מה האפשרויות האחרות והאם על ידי השוואת מחירים תוכלו להוזיל מעט את העניין. מצד שני, בהחלט כדאי לזכור שאם אתם כבר עושים את ההשקעה הזאת ומתקינים פרקט עץ, כדאי יהיה לבחור את הטוב ביותר שיש. כך תוכלו לדעת שהפרקט ילווה אתכם לשנים רבות ואין ספק שתצאו מאוד מרוצים מבחינתכם האלגנטית.

By | 2018-07-09T13:59:28+00:00 יולי 9th, 2018|בלוג|0 Comments
Call Now Button

שלום לכל לקוחותינו

בעקבות המצב,

אנו ערוכים לספק הזמנות טלפוניות ומשלוח עד הבית (מעל 150 ש"ח).

ניתן להזמין כמובן גם דרך האתר ובחנות.

אנו נשמח לתת את השירות היעיל ביותר

Subscribe!